Aktualności

Powiadomienie klienta


Szanowni Państwo, W związku z obecną sytuacją chcielibyśmy poinformować, że produkcja materiałów AST SYSTEMS jest w toku i jesteśmy gotowi spełnić wszystkie Wasze wymagania.

» celý článek

Nowa siedziba


Z powodzeniem zakończyliśmy budowe nowej siedziby firmy. Od 5.4.2019 znajdziesz nas pod nowym adresem Starozuberská 1451, Zubří. Serdecznie zapraszamy!

» celý článek

Magazyn w Tarnowskich Górach


Na początku roku 2016 został otwarty magazyn w Tarnowskich Górach. Na stanie dostępne są podstawowe żywice gruntujące AST 105, konstrukcyjne AST 330 i 330TR oraz lakiery w wybranych kolorach (RAL 7001 oraz 7038). W razie potrzeby proszę kontaktować się z naszym oddziałem handlowym w Polsce.

» celý článek

Znaki drogowe


Zakończyliśmy rekonstrukcję garaży w Brnie – Královo Pole. Na powierzchni 1000 m² położyliśmy system PU3 i nowo poszerzyliśmy dostawy naszych podłóg z oznaczeniem na słupach i znaki drogowe z naszych materiałów.

» celý článek

Dywan kamienny


Nowo wyprodukowany dywan kamienny z odpornym na promieniowanie UV poliuretanowym środkiem wiążącym AST 302.

» celý článek

Posadzka w siłowni


W współpracy z naszymi partnerami w Wielkej Brytanii została we wrześniu 2016 zrealizowana z materiałów AST posadzka poliuretanowa w siłowni na powierzchni 100 m². Miejsce: Oldham, Greater Manchester, Wielka Brytania

» celý článek
nasi
partnerzy:
Druk
© 2014 - 2016 MARFreklamní agentura, grafické studio a tvorba webových stránek